Nasi doradcy
Weronika Sitak - Właściciel Firmy Kopalnia Nieruchomości

telefon: +48 601 195 174
adres e-mail: weronika.sitak@kopalnia-nieruchomosci.pl

Założycielka firmy Kopalnia Nieruchomości. Prawie od 10 lat jestem związana z branżą nieruchomości, która stała się moją pasją dlatego zdecydowałam się stworzyć własną firmę. Firmę która ma być liderem na Śląskim rynku w który wierzę i doceniam jego historię. W pracy stawiam na profesjonalizm i tak też dobieram ludzi dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem jestem przekonana, że są to najlepsi na rynku doradcy ds. nieruchomości. Nie boję się nowych wyzwań. Śmiało wyznaczam sobie cele i je realizuję.
Marcel Adamiec - Dyrektor Oddziału

telefon: +48 516 750 211
adres e-mail: marcel.adamiec@kopalnia-nieruchomosci.pl

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję dyrektora oddziału w Chorzowie. Jestem osobą energiczną i otwartą na nowe wyzwania, do swojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Klientów przeprowadzam przez cały proces transakcji oferując Im profesjonalizm i wsparcie przy wyborze idealnej nieruchomości.
Michał Augustyniewicz - Kierownik Oddziału

telefon: +48 516 750 225
adres e-mail: michal.augustyniewicz@kopalnia-nieruchomosci.pl

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału. W sprzedaży działam od 2007 roku, z wieloma sukcesami na koncie. Od ponad 5 lat regularnie doskonalę swoje umiejętności sprzedażowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach związanych z branżą nieruchomości. Jestem otwartą i energiczną osobą dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakty. Na koncie mam wiele trudnych transakcji ,które nie są dla mnie przeszkodą , lecz kolejnym ambitnym wyzwaniem.
Patrycja Bon - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 797 222 741
adres e-mail: patrycja.bon@kopalnia-nieruchomosci.pl

W pracy najbardziej cenię sobie nawiązywanie więzi z klientem, aby skutecznie pomóc mu w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Uważam, że każda Nieruchomość ma swój potencjał, trzeba go tylko odkryć. Jestem osobą bardzo otwartą i energiczną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Gwarantuję kompleksową obsługę przy sprzedaży i kupnie nieruchomości.
Łukasz Sitak - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 514 995 040
adres e-mail: lukasz.sitak@kopalnia-nieruchomosci.pl

Ponad 10 lat pracy w sprzedaży, gdzie tak ważny jest kontakt z klientem, dało mi duże doświadczenie oraz solidny fundament do wykonywania zawodu agenta ds. nieruchomości. Jestem osobą otwartą, sumienną i ambitną, dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Najważniejsze są dla mnie jakość i profesjonalizm.
Rafał Zakrzewski - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 789 117 072
adres e-mail: rafal.zakrzewski@kopalnia-nieruchomosci.pl

Pracę w nieruchomościach podjąłem w 2013 roku. Od tamtej pory ogromnie cenię sobie zaufanie klientów, którym mnie obdarzają, powierzając w moje ręce realizacje swoich marzeń związanych z własnym „M”. Mając to na uwadze, niezwykle starannie dbam o zagadnienia prawne i finansowe tak by moi klienci mogli czuć się bezpiecznie wiedząc że ich sprawy są powierzone we właściwe ręce.
Kamil Kulesza - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 503 304 200
adres e-mail: kamil.kulesza@kopalnia-nieruchomosci.pl

Posiadam wiedzę techniczną, którą wykorzystuję przy obrocie nieruchomościami. Sukces wynika z moich zdolności komunikacyjnych, dzięki którym rozumiem potrzeby i oczekiwania drugiej osoby. Jestem osobą otwartą, sumienną i ambitną, dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Na 1. miejscu stawiam na jakość i profesjonalizm.
Małgorzata Pałyga - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 789 248 890
adres e-mail: malgorzata.palyga@kopalnia-nieruchomosci.pl

Praca na rynku nieruchomości od zawsze była moim marzeniem. Cztery lata pracy w sprzedaży pokazały mi jak ważna jest relacja z klientem. Jestem ambitną, otwartą na drugiego człowieka osobą. Łącząc to z determinacją, zaangażowaniem oraz jakością i profesjonalizmem mamy idealną recepturę na owocną współpracę z najbardziej wymagającym klientem.
Mateusz Gacki - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 797 715 855
adres e-mail: mateusz.gacki@kopalnia-nieruchomosci.pl

Kilka lat temu, kiedy rozpoczynałem swoją pierwszą pracę na rynku nieruchomości nie sądziłem, że stanie się to moją pasją, i że z tak wielką przyjemnością będę zaczynał każdy kolejny dzień w branży. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam klientom- to ich potrzeby stają się najważniejsze, należy im sprostać, aby transakcja finalnie okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie boję się wyzwań i nie ograniczam swojej pracy do jednego konkretnego obszaru, co powoduje, że nabieram coraz większego doświadczenia uzupełniając je kierunkowym wykształceniem i szkoleniami.
Łukasz Brzezina - Doradca ds. Nieruchomości

telefon: +48 789 200 294
adres e-mail: lukasz.brzezina@kopalnia-nieruchomosci.pl

Z branżą nieruchomości związany jestem od 5 lat - Specjalizuję się w przygotowywaniu nieruchomości pod sesję zdjęciowe, tworząc wyjątkowe wizualne historie, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Za pomocą drona, nie tylko podnoszę poziom prezentacji nieruchomości, ale także dostarczam wyjątkowe ujęcia z powietrza. Dzięki nim tworzę dynamiczne filmy sprzedażowe, ukazujące nieruchomości, z perspektywy której nie można osiągnąć tradycyjnymi metodami.
Mateusz Haberla - Doradca ds. Nieruchomości

telefon: +48 789 074 577
adres e-mail: mateusz.haberla@kopalnia-nieruchomosci.pl

Z zamiłowania do branży nieruchomości podjąłem się roli pośrednika, pragnąc stać się ekspertem w tym obszarze. Jednakże dla mnie to nie tylko obowiązek zawodowy - to sposób na życie.

Współpraca ze mną to więcej niż tylko sprzedaż czy znalezienie wymarzonej nieruchomości. To budowanie przyjaznych relacji, gdzie każde Wasze oczekiwanie, nawet kaprys, jest brane pod uwagę. Nie unikam wyzwań - przeciwnie, traktuję każdy "problem" jako możliwość rozwoju i znalezienia optymalnego rozwiązania. To właśnie takie podejście doprowadziło mnie tu, gdzie jestem.
Anna Padalska - Ekspert Finansowy

telefon: +48 530 585 642
adres e-mail: anna.padalska@wp.pl

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję Eksperta Finansowego. Chętnie pomogę w uzyskaniu kredytu na upragnione mieszkanie. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży finansowej i zdobyta wiedza pozwala mi kompetentnie porównać wszystkie propozycje z rynku finansowego oraz zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Współpracuję z wszystkimi bankami, a moim zadaniem jest przeprowadzenie klienta przez niejednokrotnie trudny proces uzyskania kredytu hipotecznego.