Właściciel Firmy

Weronika SitakWłaściciel Firmy Kopalnia Nieruchomości
 

Założycielka firmy Kopalnia Nieruchomości. Prawie od 10 lat jestem związana z branżą nieruchomości, która stała się moją pasją dlatego zdecydowałam się stworzyć własną firmę. Firmę która ma być liderem na Śląskim rynku w który wierzę i doceniam jego historię. W pracy stawiam na profesjonalizm i tak też dobieram ludzi dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem jestem przekonana, że są to najlepsi na rynku doradcy ds. nieruchomości. Nie boję się nowych wyzwań. Śmiało wyznaczam sobie cele i je realizuję.


Tel.: 601 195 174
weronika.sitak@kopalnia-nieruchomosci.pl

41-500 Chorzów ul. Wolności 35

Marcel AdamiecKierownik oddziału Chorzów
 

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału w Chorzowie. Jestem osobą energiczną i otwartą na nowe wyzwania, do swojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Klientów przeprowadzam przez cały proces transakcji oferując Im profesjonalizm i wsparcie przy wyborze idealnej nieruchomości.


Tel.: 516 750 211
marcel.adamiec@kopalnia-nieruchomosci.pl

Patrycja BonDoradca ds. nieruchomości
 

W pracy najbardziej cenię sobie nawiązywanie więzi z klientem, aby skutecznie pomóc mu w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Uważam, że każda Nieruchomość ma swój potencjał, trzeba go tylko odkryć. Jestem osobą bardzo otwartą i energiczną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Gwarantuję kompleksową obsługę przy sprzedaży i kupnie nieruchomości.


Tel.: 797 222 741
patrycja.bon@kopalnia-nieruchomosci.pl

41-200 Sosnowiec ul. Piłsudskiego 8

Marta NowakWspółwłaściciel oddziału w Sosnowcu Kopalnia Nieruchomości S.C
 

W życiu kieruję się przede wszystkim własnym instynktem. Z radością podejmuję nowe wyzwania, dzięki którym zdobywam doświadczenie oraz wiedzę. Artur Ashe powiedział kiedyś: "Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz." W pełni utożsamiam się z tymi słowami, czerpiąc radość z tego, co przynosi życie. Jestem osobą, pogodną, pełną optymizmu. Z uśmiechem podejmuję nowe wyzwania, angażując się w ich realizacje całym sercem.


Tel.: 512 054 991
marta.nowak@kopalnia-nieruchomosci.pl

Michał AugustyniewiczKierownik oddziału Sosnowiec
 

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału w Sosnowcu. W sprzedaży działam od 2007 roku, z wieloma sukcesami na koncie. Od ponad 5 lat regularnie doskonalę swoje umiejętności sprzedażowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach związanych z branżą nieruchomości. Jestem otwartą i energiczną osobą dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakty. Na koncie mam wiele trudnych transakcji ,które nie są dla mnie przeszkodą , lecz kolejnym ambitnym wyzwaniem.


Tel.: 516 750 225
michal.augustyniewicz@kopalnia-nieruchomosci.pl

Kamil Kulesza Doradca ds. nieruchomości
 

Posiadam wiedzę techniczną, którą wykorzystuję przy obrocie nieruchomościami. Sukces wynika z moich zdolności komunikacyjnych, dzięki którym rozumiem potrzeby i oczekiwania drugiej osoby. Jestem osobą otwartą, sumienną i ambitną, dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Na 1 miejscu stawiam na jakość i profesjonalizm.


Tel.: 503 304 200
kamil.kulesza@kopalnia-nieruchomosci.pl

Eksperci finansowi

Anna PadalskaEkspert Finansowy
 

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję Eksperta Finansowego. Chętnie pomogę w uzyskaniu kredytu na upragnione mieszkanie. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży finansowej i zdobyta wiedza pozwala mi kompetentnie porównać wszystkie propozycje z rynku finansowego oraz zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Współpracuję z wszystkimi bankami, a moim zadaniem jest przeprowadzenie klienta przez niejednokrotnie trudny proces uzyskania kredytu hipotecznego.


Tel.: 530 585 642
anna.padalska@wp.pl

Wyszukiwarka

Typ transakcji:

Rodzaj nieruchomości:

Lokalizacja:

Ulica:

Numer oferty:

Typ domu:

Typ budynku:

Typ działki:

Typ lokalu:

Materiał:

Liczba pięter:

od do

Rok budowy:

od do

Liczba pokoi:

Liczba pomieszczeń:

od do

Piętro:

od do

Cena (PLN):

od do

Cena za m² (PLN):

od do

Powierzchnia m2:

od do

Powierzchnia działki w m2:

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamknięte

Szukaj
Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów
Polityka prywatności