Nasi doradcy


Weronika Sitak - Właściciel Firmy Kopalnia Nieruchomości

telefon: +48 601 195 174
adres e-mail: weronika.sitak@kopalnia-nieruchomosci.pl

Założycielka firmy Kopalnia Nieruchomości. Prawie od 10 lat jestem związana z branżą nieruchomości, która stała się moją pasją dlatego zdecydowałam się stworzyć własną firmę. Firmę która ma być liderem na Śląskim rynku w który wierzę i doceniam jego historię. W pracy stawiam na profesjonalizm i tak też dobieram ludzi dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem jestem przekonana, że są to najlepsi na rynku doradcy ds. nieruchomości. Nie boję się nowych wyzwań. Śmiało wyznaczam sobie cele i je realizuję.

Marcel Adamiec - Kierownik

telefon: +48 516 750 211
adres e-mail: marcel.adamiec@kopalnia-nieruchomosci.pl

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału w Chorzowie. Jestem osobą energiczną i otwartą na nowe wyzwania, do swojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Klientów przeprowadzam przez cały proces transakcji oferując Im profesjonalizm i wsparcie przy wyborze idealnej nieruchomości.

Michał Augustyniewicz - Kierownik

telefon: +48 516 750 225
adres e-mail: michal.augustyniewicz@kopalnia-nieruchomosci.pl

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału. W sprzedaży działam od 2007 roku, z wieloma sukcesami na koncie. Od ponad 5 lat regularnie doskonalę swoje umiejętności sprzedażowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach związanych z branżą nieruchomości. Jestem otwartą i energiczną osobą dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakty. Na koncie mam wiele trudnych transakcji ,które nie są dla mnie przeszkodą , lecz kolejnym ambitnym wyzwaniem.

Patrycja Bon - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 797 222 741
adres e-mail: patrycja.bon@kopalnia-nieruchomosci.pl

W pracy najbardziej cenię sobie nawiązywanie więzi z klientem, aby skutecznie pomóc mu w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Uważam, że każda Nieruchomość ma swój potencjał, trzeba go tylko odkryć. Jestem osobą bardzo otwartą i energiczną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Gwarantuję kompleksową obsługę przy sprzedaży i kupnie nieruchomości.

Kamil Kulesza - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 503 304 200
adres e-mail: kamil.kulesza@kopalnia-nieruchomosci.pl

Posiadam wiedzę techniczną, którą wykorzystuję przy obrocie nieruchomościami. Sukces wynika z moich zdolności komunikacyjnych, dzięki którym rozumiem potrzeby i oczekiwania drugiej osoby. Jestem osobą otwartą, sumienną i ambitną, dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Na 1 miejscu stawiam na jakość i profesjonalizm.


                

Łukasz Sitak - Doradca ds. nieruchomości

telefon: +48 514 995 040
adres e-mail: lukasz.sitak@kopalnia-nieruchomosci.pl

Ponad 10 lat pracy w sprzedaży, gdzie tak ważny jest kontakt z klientem, dało mi duże doświadczenie oraz solidny fundament do wykonywania zawodu agenta ds. nieruchomości. Jestem osobą otwartą, sumienną i ambitną, dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Najważniejsze są dla mnie jakość i profesjonalizm.

Anna Padalska - Ekspert Finansowy

telefon: +48 530 585 642
adres e-mail: anna.padalska@wp.pl

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję Eksperta Finansowego. Chętnie pomogę w uzyskaniu kredytu na upragnione mieszkanie. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży finansowej i zdobyta wiedza pozwala mi kompetentnie porównać wszystkie propozycje z rynku finansowego oraz zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Współpracuję z wszystkimi bankami, a moim zadaniem jest przeprowadzenie klienta przez niejednokrotnie trudny proces uzyskania kredytu hipotecznego.