Właściciel Firmy

Weronika SitakWłaściciel Firmy Kopalnia Nieruchomości
 

Założycielka firmy Kopalnia Nieruchomości. Prawie od 10 lat jestem związana z branżą nieruchomości, która stała się moją pasją dlatego zdecydowałam się stworzyć własną firmę. Firmę która ma być liderem na Śląskim rynku w który wierzę i doceniam jego historię. W pracy stawiam na profesjonalizm i tak też dobieram ludzi dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem jestem przekonana, że są to najlepsi na rynku doradcy ds. nieruchomości. Nie boję się nowych wyzwań. Śmiało wyznaczam sobie cele i je realizuję.


Tel.: 601 195 174
weronika.sitak@kopalnia-nieruchomosci.pl

41-500 Chorzów ul. Wolności 35

Marcel AdamiecKierownik oddziału Chorzów
 

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału w Chorzowie. Jestem osobą energiczną i otwartą na nowe wyzwania, do swojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Klientów przeprowadzam przez cały proces transakcji oferując Im profesjonalizm i wsparcie przy wyborze idealnej nieruchomości.


Tel.: 516 750 211
marcel.adamiec@kopalnia-nieruchomosci.pl

Patrycja BonDoradca ds. nieruchomości
 

W pracy najbardziej cenię sobie nawiązywanie więzi z klientem, aby skutecznie pomóc mu w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Uważam, że każda Nieruchomość ma swój potencjał, trzeba go tylko odkryć. Jestem osobą bardzo otwartą i energiczną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Gwarantuję kompleksową obsługę przy sprzedaży i kupnie nieruchomości.


Tel.: 797 222 741
patrycja.bon@kopalnia-nieruchomosci.pl

Łukasz CzarnyDoradca ds. nieruchomości
 

Jestem osobą otwartą, którą cechuje niecodzienny optymizm, nie ma dla mnie barier nie do przejścia. Do każdej transakcji podchodzę w sposób odpowiedzialny i profesjonalny, co zapewnia klientom satysfakcję oraz spokój od strony formalnej. Aktualnie szkolę się w kierunku Wyceny Nieruchomości aby zdobyć uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, co poszerzy zakres świadczonych przeze mnie usług.


Tel.: 514 995 040
lukasz.czarny@kopalnia-nieruchomosci.pl

Katarzyna HetmańczykDoradca ds. nieruchomości
 

Na rynku pracy działam od 1998 roku . Przez ten czas zdobyłam doświadczenie, wiedzę i umiejętności potrzebne w kontaktach z ludźmi. W pracy cenię profesjonalizm, zaufanie oraz zadowolenie Klientów. Przez cały czas systematycznie uczestniczę w różnego rodzaju kursach i szkoleniach , aby jeszcze bardziej doskonalić swoje umiejętności i móc przełożyć to na codzienna pracę. Klientom staram się pomóc przy wszelkich transakcjach, szczególnie tych trudnych i skomplikowanych. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, wszystkiego czego się podejmę doprowadzam do końca.


Tel.: 503 304 404
katarzyna.hetmanczyk@kopalnia-nieruchomosci.pl

Marlena JanottaDoradca ds. nieruchomości
 

Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy z klientem. Jestem osobą ambitną, lubiącą wyzwania i uparcie dążącą do postawionych sobie celów. W pracy cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm, wiedzę, oraz otwartość drugiej osoby, co pozwala na nawiązanie długofalowej relacji. Zadowolenie klienta jest dla mnie najistotniejsze.


Tel.: 516 750 321
marlena.janotta@kopalnia-nieruchomosci.pl

Patrycja Trembaczowska Doradca ds. nieruchomości
 

Jestem osobą energiczną, pracowitą i dokładną. Zawsze do końca sumiennie i starannie wykonuję swoją pracę. Bardzo lubię nawiązywać kontakt z ludźmi. Wierzę że moje podejście i zaangażowanie do pracy pozwoli nam wspólnie wybrać dla Państwa jak najlepszą nieruchomość.


Tel.: 500 589 999
patrycja.trembaczowska@kopalnia-nieruchomosci.pl

Katarzyna RutkowskaDoradca ds. nieruchomości
 

Jestem osobą otwartą, szczerą i odpowiedzialną, a w pracy najbardziej cenię sobie profesjonalizm. Słucham i rozpoznaję potrzeby klientów, dzięki temu staram się zaproponować im najlepsze rozwiązanie. Moje priorytety to jakość i satysfakcja klienta.


Tel.: 512 983 141
katarzyna.rutkowska@kopalnia-nieruchomosci.pl

41-200 Sosnowiec ul. Piłsudskiego 8

Marta NowakWspółwłaściciel oddziału w Sosnowcu Kopalnia Nieruchomości S.C
 

W życiu kieruję się przede wszystkim własnym instynktem. Z radością podejmuję nowe wyzwania, dzięki którym zdobywam doświadczenie oraz wiedzę. Artur Ashe powiedział kiedyś: "Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz." W pełni utożsamiam się z tymi słowami, czerpiąc radość z tego, co przynosi życie. Jestem osobą, pogodną, pełną optymizmu. Z uśmiechem podejmuję nowe wyzwania, angażując się w ich realizacje całym sercem.


Tel.: 512 054 991
marta.nowak@kopalnia-nieruchomosci.pl

Michał AugustyniewiczKierownik oddziału Sosnowiec
 

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję kierownika oddziału w Sosnowcu. W sprzedaży działam od 2007 roku, z wieloma sukcesami na koncie. Od ponad 5 lat regularnie doskonalę swoje umiejętności sprzedażowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach związanych z branżą nieruchomości. Jestem otwartą i energiczną osobą dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakty. Na koncie mam wiele trudnych transakcji ,które nie są dla mnie przeszkodą , lecz kolejnym ambitnym wyzwaniem.


Tel.: 516 750 225
michal.augustyniewicz@kopalnia-nieruchomosci.pl

Łukasz SzydłowskiDoradca ds. nieruchomości
 

Jestem osobą energiczną, ambitną oraz lubiącą wyzwania. Nieruchomości od zawsze były moim zainteresowaniem, a praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością. Aktualnie staram się o uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego aby w przyszłości móc kompleksowo zajmować się wszelkimi aspektami nieruchomości. W pracy kieruję się przede wszystkim bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji oraz satysfakcją klienta.


Tel.: 797 034 442
lukasz.szydlowski@kopalnia-nieruchomosci.pl

Kamil Kulesza Doradca ds. nieruchomości
 

Posiadam wiedzę techniczną, którą wykorzystuję przy obrocie nieruchomościami. Sukces wynika z moich zdolności komunikacyjnych, dzięki którym rozumiem potrzeby i oczekiwania drugiej osoby. Jestem osobą otwartą, sumienną i ambitną, dążącą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Na 1 miejscu stawiam na jakość i profesjonalizm.


Tel.: 503 304 200
kamil.kulesza@kopalnia-nieruchomosci.pl

Paulina WilkDoradca ds. nieruchomości
 

Praca z ludźmi jest moją pasją ,a nowe wyzwania wielką motywacją do skutecznego działania. Stawiam na dobry kontakt ze współpracownikami czyniąc z tego mój priorytet, pozwoli to zwiększyć efektywność realizacji postawionych celów, którymi są zadowolenie i satysfakcja klientów z fachowej obsługi .


Tel.: 500 573 695
paulina.wilk@kopalnia-nieruchomosci.pl

Klaudia Miroch
 

Jestem osobą ambitną, otwartą i gotową na nowe wyzwania. W pracy liczą się dla mnie relacje z ludźmi i przede wszystkim zadowolenie klienta, które motywuje mnie do dalszego działania. Klientom gwarantuje wsparcie na każdym etapie kupna oraz sprzedaży nieruchomości


Tel.: 513 402 720
klaudia.miroch@kopalnia-nieruchomosci.pl

Eksperci finansowi

Anna PadalskaEkspert Finansowy
 

W firmie Kopalnia Nieruchomości pełnię funkcję Eksperta Finansowego. Chętnie pomogę w uzyskaniu kredytu na upragnione mieszkanie. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży finansowej i zdobyta wiedza pozwala mi kompetentnie porównać wszystkie propozycje z rynku finansowego oraz zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Współpracuję z wszystkimi bankami, a moim zadaniem jest przeprowadzenie klienta przez niejednokrotnie trudny proces uzyskania kredytu hipotecznego.


Tel.: 530 585 642
anna.padalska@wp.pl

Beata FabianEkspert Finansowy
 

Jestem ekspertem finansowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w bankowości. Znajomość procedur bankowych pozwala znaleźć mi optymalne rozwiązanie dla Klienta. Zawsze staram się aby moje wsparcie było kompleksowe. Swoich Klientów prowadzę przez cały proces pozyskiwania finansowania. Począwszy od porównania ofert, pomoc w wypełnianiu i gromadzeniu dokumentów, wyjaśnieniu treści decyzji i umowy kredytowej do finalizacji umowy kredytowej w banku. W mojej pracy stawiam na długofalowe relacje z Klientem.


Tel.: 722 101 980
beata.fabian@wp.pl

Wyszukiwarka

Typ transakcji:

Rodzaj nieruchomości:

Lokalizacja:

Ulica:

Numer oferty:

Typ domu:

Typ budynku:

Typ działki:

Typ lokalu:

Materiał:

Liczba pięter:

od do

Rok budowy:

od do

Liczba pokoi:

Liczba pomieszczeń:

od do

Piętro:

od do

Cena (PLN):

od do

Cena za m² (PLN):

od do

Powierzchnia m2:

od do

Powierzchnia działki w m2:

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamknięte

Szukaj
Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów
Polityka prywatności