O firmie

Helder Camara powiedział kiedyś:

"Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostaje to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć razem,będzie to już początek nowej rzeczywistości"

W pełni utożsamiamy się z tymi słowami, tworząc wspólną przyszłość oraz rozwój i renomę Kopalni Nieruchomości.

Kreowanie nowej marki jest procesem szalenie ciekawym i inspirującym. Kupując dany produkt, czy też korzystając z usług nie zastanawiamy się ani nad pochodzeniem, ani tym bardziej nad historią związaną z jej tworzeniem. Często jednak marka jest wynikiem najskrytszych marzeń oraz ogromnego zaangażowania w ich realizację.

Podobnie powstała Kopalnia Nieruchomości. Marzenie o tym, by stworzyć agencję nieruchomości inną niż wszystkie, przekształciło się w rzeczywistość. Krok po kroku rozwijamy swe skrzydła nie zapominając o tym, że najważniejszym dla nas celem jest udana współpraca, komfort oraz satysfakcja naszych klientów i współpracujących z nami osób. Kierujemy się prostą zasadą: TWOJE MARZENIE - NASZ CEL. Już od kilku już lat wspólnymi siłami osiągamy wyznaczone przez Państwa cele oraz spełniamy marzenia związane z rynkiem nieruchomości.

Nie bez powodu w logo naszej firmy pojawia się kopalnia. Jest to ukłon w stronę tradycji ale przede wszystkim jest to ukłon w stronę ciężkiej pracy. Dziś to właśnie my, angażując się całym sercem, wśród tysięcy ofert wydobywamy dla Państwa te najlepsze. Inwestycje związane z obrotem nieruchomościami niejednokrotnie wiążą się dla klienta z olbrzymim stresem oraz emocjami, dlatego właśnie tak ogromną wagę przywiązujemy do tego, by współpraca z nami była komfortowa. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne oczekiwania, dlatego właśnie do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny wyszukując oraz proponując Państwu indywidualną ofertę „szytą na miarę”.

Kopalnia Nieruchomości to przede wszystkim zgrany, zaangażowany w pracę zespół doświadczonych specjalistów.

Z całego serca zachęcamy Państwa do współpracy – Kopalnia Nieruchomości.